• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 137107
  • Dzisiaj jest 25 listopada 2020 r.
  • Jest to 329 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 37 dni.

Dodany: 2011-11-25 11:51:25

 

Kuchnia amerykańskaNa niecodzienne przysmaki kuchni amerykańskiej zaprasza restauracja gdańsk. Kuchnia amerykańska kojarzy się zazwyczaj z hamburgerami, hot-dogami, frytkami i innymi szybkimi potrawami współczesności, czyli potocznie fast foodami.

 

Jednak kuchnia amerykańska jest bardzo różnorodna, bowiem składa się na nią także między innymi kuchnia afrykańska, francuska oraz meksykańska, w której także specjalizuje się restauracja gdańsk. W kuchni amerykańskiej dominują potrawy z wołowiny, kukurydzy, owoców morza oraz ryb. Warto odwiedzić restaurację, jaką jest właśnie restauracja gdańsk, aby przekonać się o wyjątkowości regionalnej kuchni amerykańskiej z pogranicza różnych kultur. Bardzo dobrym przysmakiem są naleśniki z syropem klonowym oraz chleb bananowy. Ciekawą alternatywą dla hot doga jest na przykład corn dog.

 

Oferta kuchni amerykańskiej jest bardzo bogata w różne smaki, zarówno słodkie, jak też pikantne. Naprawdę warto udać się do restauracji, a nie tylko barów szybkiej obsługi, w celu zasmakowania bardziej wyrafinowanych potraw..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kuchnia amerykańska
Nick: