• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 137143
  • Dzisiaj jest 25 listopada 2020 r.
  • Jest to 329 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 37 dni.

Dodany: 2011-11-25 11:54:54

 

Kuchnia polskaKuchnia polska słynie na całym świecie z oryginalności swoich potraw i wyjątkowości wyszukanych smaków. Specjały kuchni polskiej serwuje restauracja gdańsk, słynąca z tego, że każde danie jest smaczne, zdrowe i nieprzeciętnie podane.

 

Każda kuchnia charakteryzuje się wpływami innych kuchni. Jednakże kuchnia polska mimo wszystko jest znana z oryginalności niektórych dań takich, jak chociażby potrawy mączne oraz zbożowe. Kuchnia polska to także dziczyzna, ryby słodkowodne, morskie, warzywa, owoce, grzyby, z których powstają znakomite dania w miejscu, jakim jest restauracja gdańsk. Znane są kiszonki w postaci ogórków oraz kapusty kiszonej, a także polska kiełbasa, golonka oraz kotlet schabowy. Bardzo lubiane są nasze pierogi, kluski śląskie, pyzy, a także zupy takie, jak krupnik, grochówka, chłodnik, kapuśniak, barszcz oraz rosół.

 

Szeroki wybór polskich potraw zapewnia smakoszom restauracja gdańsk, której nadmorski klimat sprzyja również rozmowom przy znakomitych polskich ciastach i kawie. Ulubione desery w Polsce to ciasta drożdżowe, kruche i na zimno..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kuchnia polska
Nick: