• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 117092
  • Dzisiaj jest 5 sierpnia 2020 r.
  • Jest to 217 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 149 dni.

Dodany: 2011-11-25 11:57:02

 

Kuchnia angielska Kuchnia angielska to doskonałe połączenie różnych smaków, mogących zaspokoić podniebienie każdego smakosza. Potrawy kuchni angielskiej możemy zamówić w miejscu, jakim jest niewątpliwie restauracja gdańsk.

 

Desery kuchni angielskiej są bardzo lubiane nie tylko przez Anglików. Smakowite muffiny, babeczki serowe, pudding, triffle oraz bułeczki w różnych smakach są serwowane w miejscu, jakim jest restauracja gdańsk. Dania obiadowe kuchni angielskiej to między innymi zapiekanka rybna, steki, tarta z pieczarkami, łosoś ze szpinakiem. Bywalcy restauracji na pewno nie pożałują potraw kuchni angielskiej, jakie oferuje restauracja gdańsk i będą je długo wspominać. Niektórzy uważają, że kuchnia angielska jest uboga w tradycyjne potrawy, jednak wielość wpływów sprawiła, że oferta kuchni angielskiej jest dzisiaj naprawdę bogata. Ważne w kuchni angielskiej są jej walory estetyczne.

 

Warto wspomnieć, że dla Anglika ważna jest poranna herbata, która często staje się przyczynkiem do wielu spotkań w ciągu dnia, na przykład lunchu w czasie pracy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kuchnia angielska
Nick: