• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 136830
  • Dzisiaj jest 25 listopada 2020 r.
  • Jest to 329 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 37 dni.

Dodany: 2011-11-25 12:09:16

 

AwokadoAwokado jest owocem o nieprzeciętnym i wyjątkowym smaku, pochodzącym z Meksyku, Ameryki Północnej, Środkowej oraz Południowej. Awokado jest nie tylko składnikiem wielu deserów, jakie oferuje restauracja gdańsk, ale także znakomitym uzupełnieniem dań głównych i sałatek.

 

Owoc awokado ma kształt bardzo zbliżony do gruszki, czasami owalny albo jajowaty, kolor jest zawsze zielony, nawet w przypadku dojrzałych owoców. Doskonałym deserem, jaki proponuje restauracja gdańsk, jest napój mleczny z awokado i lodami. Co więcej, restauracja gdańsk serwuje doskonałą pastę z awokado i wegetariańskie sushi, będące doskonałą alternatywą dla sushi z ryb. Bardzo dobre są także lody z awokado w towarzystwie soku malinowo-cytrynowego. Awokado jest dodawane do różnego rodzaju dań mięsnych, dodając tym samym potrawie nutkę słodyczy. Bardzo zdrowy, cenny w składniki odżywcze a także syty jest koktajl z awokado.

 

Awokado jest cenione także przy leczeniu miażdżycy, rozstrojów jelitowo-żołądkowych a także w kosmetologii i odnowie biologicznej.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Awokado
Nick: