• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 137145
  • Dzisiaj jest 25 listopada 2020 r.
  • Jest to 329 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 37 dni.

Dodany: 2011-11-25 12:11:54

 

BananyBanany są bardzo popularnymi i lubianymi owocami, pochodzącymi z Azji, Australii oraz Afryki. Owoce banana przypominają księżyc i są doskonałym afrodyzjakiem, podawanym w postaci różnych deserów w miejscu, jakim jest restauracja gdańsk. Ciekawostką jest, iż banan należy do grupy najstarszych owoców świata.

 

Warto wiedzieć, że restauracja gdańsk oferuje potrawy z bananów nie tylko w formie deserów, ale także dania obiadowe oraz znakomite nalewki. Co więcej, restauracja gdańsk jest znana z rewelacyjnego przepisu na chleb bananowy, który jest podawany często jako przekąska. Inną przekąską są niskokaloryczne chipsy bananowe, będące dobrą alternatywą dla zwykłych chipsów ziemniaczanych. Z bananów można wypiekać ciasta, placki. Doskonałą propozycją jest ryba w sosie bananowym na słodko. Świeże banany są podawane często do lodów i innych deserów na przykład z galaretką.

 

Według badań w bananach znajduje się hormon szczęścia. Prawdą jest także fakt, że banany są dobrym elementem diety osób chorych chociażby na cukrzycę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Banany
Nick: