• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 92945
  • Dzisiaj jest 25 października 2020 r.
  • Jest to 298 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 68 dni.

Dodany: 2011-11-25 12:16:28

 

Cytryna Cytryna ma bardzo intensywny smak i znajduje szerokie zastosowanie w gastronomii oraz każdym domowym gospodarstwie. Cytryna posiada dużą dawkę witaminy C, która jest niezbędna każdemu do prawidłowego funkcjonowania.

 

Oczywiście restauracja gdańsk oferuje nam cytrynę jako dodatek do herbaty, ciast i innych deserów. Jednak restauracja gdańsk posiada w swoim szerokim menu także dania, w których cytryna jest głównym lub jednym z głównych składników. W miejscu, jakim jest restauracja gdańsk możemy zamówić do picia koktajl cytrynowy, sok cytrynowy, likier cytrynowy. Znakomitym deserem jest placek cytrynowy oraz tort cytrynowo-kawowy, tarta cytrynowa z miętą a także pianka cytrynowa z gałką lodów waniliowych i puddingiem czekoladowym. Dania główne z cytryną to chociażby dorsz w sosie cytrynowo-koperkowym, tortellini z cytryną, otrębowe placki z cytryną oraz makaron z cytryną i grzybami w sosie śmietanowym.

 

Nie tylko herbata z cytryną może być twoim ulubionym gorącym napojem. Spróbuj wielu innych przepisów na dania cytrynowe..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Cytryna
Nick: