• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 92213
  • Dzisiaj jest 25 października 2020 r.
  • Jest to 298 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 68 dni.

Dodany: 2011-11-25 12:18:09

 

GranatGranat był najprawdopodobniej hodowany już trzy tysiące lat przed naszą erą na Bliskim Wschodzie. Jest owocem przypominającym jabłka, jednak część jadalna znajdująca się pod łupiną jest w postaci małych kulek. Granat jest składnikiem wielu potraw, jakie oferuje restauracja gdańsk.

 

Głównymi przepisami z granatem w roli głównej w menu restauracji, jaką jest restauracja gdańsk są panna cotta z galaretką i syropem granatowym, sałatka z granatem i kuskusem, sałatka z gruszką i granatem, sałatka z grejpfrutem, kurczakiem i granatem oraz ser zapiekany z granatem. Poza tym warto spróbować w miejscu, jakim jest restauracja gdańsk nowych smaków w postaci kurczaka w orzechach i migdałach z sosem z granatu. Granat jest bardzo słodkim owocem i duża grupa ludzi uwielbia ten wyjątkowy i soczysty smak.

 

Granat jest uważany przez niektórych za symbol długiego i bardzo zdrowego życia. Co więcej, w starożytności czczono owoc granatu, wierząc w jego świętą moc, co objawiało się głównie wytwarzaniem specjalnego eliksiru z granatu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Granat
Nick: